Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Tokyo Smile Masaki Matsushima dla kobiet

Tokyo Smile Masaki Matsushima dla kobiet

tropikalny

Tokyo Smile marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Tokyo Smile został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, yuzu, brzoskwinia i marakuja; nutami serca są róża, kwiat brzoskwini i magnolia champaka; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Yuzu Brzoskwinia Marakuja

Róża Kwiat brzoskwini Magnolia champaka

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tokyo Smile by Masaki Matsushima.

Oh Lola!

Tokyo Smile Recenzje Perfum

nellysa
nellysa

Cudowny, cudowy, wspaniały zapach. Najbardziej wyczuwalne nuty - zarówno na samym początku, jak i nieco później - to owoce. Idealne połaczenie słodkiej brzoskwini i cierpkiego grepfruta daje bardzo ciekawy efekt, dzięki czemu kompozycja nie jest ani zbyt ulepna, ani zbyt gorzka. Gdy zapach stopniowo rozwija się na skórze, wyraźnie wyczuwalne stają się nuty kwiatowe (choć mój nos nie rozróżnia poszczególnych rodzajów kwiatów, jednak wiem, iż są one bardzo delikatne). Dzięki zawartemu w perfumach piżmu utrzymją się na skórze , jak również ubraniach, wiele godzin.

Zapach jest wyczuwalny przez otoczenie, więc lepiej byćostrożnym z jego aplikacją. Wystarczy dosłownie jedno-dwa psiknięcia, aby zapach roznosił się na odległość kilkudziesięciu centymetrów i wzbijał się wciąż przy każdym gwałtowniejszym ruchu. Stąd po częsci wynika wydajność tych perfum - jeden flakon o pojemności 80ml mam od niemal dwóch lat.

Zapach ten przypomina mi "Oh, Lola!" Jacobsa oraz "Happy" Clinique, jednak moim zdaniem jest najlepszy z całej trójki - nieco mniej komercyjny niż Lola, oraz nieporównywalnie mniej chemiczny niż Happy.

Jest to zapach z klasą, bardzo wyrafinowany, jednocześnie jednak lekki i niezobowiązujący, nadający się na wiele okazji. Śmiało może pretendować do roli Signature Scent - w moim wypadku długo nim był (usłyszałam dzięki niemu kilka miłych słów). Postanowiłam jednak otworzyć się również na nowe kompozycje zapachowe. ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Tokyo Smile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Tokyo Smile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tokyo Smile marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tokyo Smile marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Daisy Dream Escada Joyful Moments Escada Turquoise Summer Escada Joyful Masaki Matsushima Masaki/Masaki Marc Jacobs Dot Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Repetto Repetto L'Eau Florale Gres Cabotine Cristalisme Cacharel Catch...Me Oriflame Giordani White Gold Calvin Klein CK One Shock For Her Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Gucci Gucci Rush 2 Cartier La Panthere Avon Little Black Dress Moschino Cheap & Chic I Love Love Davidoff Cool Water Sea Rose Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge