Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Suu Masaki Matsushima dla kobiet

Suu Masaki Matsushima dla kobiet

wodny

Suu marki Masaki Matsushima to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Suu został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gruszka, pomelo i karambola; nutami serca są lotos i jaśmin; nutami bazy są piżmo i cedr.

Gruszka Pomelo Karambola

Lotos Jaśmin

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Suu by Masaki Matsushima.

Suu Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Owocowy początek, a potem przyjemne musowanie i powoli narastający lotos. To w skrócie.

Na wstępie nuty kwiatowe i gruszka z karambolą falują, ustępują sobie pola, wracają. Soczystość jest poskramiana przez kwiaty i one sprawiają, że zapach nie jest jadalny. Na chwilę pojawia się też coś metalicznego i podoba mi się ten efekt.

Kiedyś uważałam, że świetnie pachną, ale nie na mnie. Teraz pozbyłam się wrażenia, że coś mnie omija.

amanda
amanda

A mnie się Su podoba , no może bez jakiegoś szczególnego zachwytu , ale są warte poznania .
Po dosyć ostro słodkim wstępie zapowiadają się delikatniejsze SUbtelne tonacje zapachu.
Takie głównie właśnie są - delikatnie owocowe z dodatkiem kwiatowym. Nie wadzące nikomu , ale mile pobrzmiewają raczej bliskoskórnie.
Perfumy w sam raz do pracy , nie powalą swoją mocą tylko dyskretnie zaznaczą swoją bytność.

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Suu... to koszmar, sztuczne gruszki i karambole z lotosem o mocy przyprawiającej o ból głowy! Najgorszemu wrogowi nie życzę.

Przypominają mi jakiś niedrogi zapach z początku lat 90-ych, było coś na pewno, co pachniało prawie identycznie, na starszych koleżankach... Wiem, to dezodorant Limara, taki ciemnoróżowy albo turkusowy z Flamingiem...

Taka egzotyka rodem z NRD ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Suu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Suu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Suu marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Suu marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Masaki Matsushima Masaki Shiro Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Torrente L`Or de Torrente Christian Dior J`adore Masaki Matsushima Masaki/Masaki Dolce&Gabbana The One Viktor&Rolf Flowerbomb Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Code for Women Rihanna Reb'l Fleur Elizabeth Arden Sunflowers Chanel Chance Eau Tendre Lancome Tresor Lacoste Lacoste Pour Femme Thierry Mugler Womanity Kenzo Flower by Kenzo Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Hypnotic Poison Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Prada Infusion d`Homme