Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Snowing Rose Masaki Matsushima dla kobiet

Snowing Rose Masaki Matsushima dla kobiet

wodny
Snowing Rose Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia Snowing Rose Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia Snowing Rose Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

Snowing Rose marki Masaki Matsushima to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Snowing Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są nuty wodne, bergamotka i brzoskwinia; nutami serca są róża, magnolia i lotos; nutą bazy jest białe piżmo.

Nuty wodne Bergamotka Brzoskwinia

Róża Magnolia Lotos

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Snowing Rose by Masaki Matsushima.

Chloe Eau de Toilette
TOUS Les Colognes Concentrées

Snowing Rose Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Początek bardzo ładny, delikatna samotna róża o bladych płatkach w zimowym ogrodzie.

Potem niestety bardzo powszednieje za sprawą nut dających wrażenie chłodu / wody - wodnych kwiatów i trochę kosmetycznego pudru: brzoskwinia i piżmo.
Zapach jakich wiele.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Snowing Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Snowing Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Snowing Rose marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Snowing Rose marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Elie Saab Le Parfum Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Sisley Sisley Eau de 2 Rochas Femme Rochas Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Avon Far Away Sensual Embrace Cartier Le Baiser Du Dragon Chanel Coco Eau de Parfum Moschino Uomo? Alexander McQueen My Queen Sisley Eau du Soir Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Gucci Gucci Rush 2 Priscilla Presley Indian Summer Guerlain Insolence Roberto Cavalli Acqua Yves Rocher Voile d'Ambre Serge Lutens Fille en Aiguilles Lancome Miracle