Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Mintea Masaki Matsushima dla kobiet

Mintea Masaki Matsushima dla kobiet

ozonowy

Mintea marki Masaki Matsushima to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mintea został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna, jagody jałowca, zielona herbata i mięta; nutami serca są ogórek, bambus, arbuz, lotos i konwalia; nutami bazy są mahoń, piżmo i trzcina.

Cytryna Jagody jałowca Zielona herbata Mięta

Ogórek Bambus Arbuz Lotos Konwalia

Mahoń Piżmo Trzcina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mintea by Masaki Matsushima.

Mint
Green Tea
Mat Le Vert

Mintea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Mintea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Mintea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mintea marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mintea marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Avon Extraordinary Eisenberg J'ose Hermes Eau des Merveilles Giorgio Armani Armani Mania Yves Saint Laurent Opium Ghost Ghost Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Ange ou Demon Chanel Chance Eau Fraiche Laura Biagiotti Roma Givenchy Hot Couture Priscilla Presley Indian Summer Burberry London Lalique Perles De Lalique Yves Rocher Voile d'Ambre Torrente L`Or de Torrente Yves Rocher Neonatura Cocoon Shiseido Zen