Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Mintea Masaki Matsushima dla kobiet

Mintea Masaki Matsushima dla kobiet

ozonowy

Mintea marki Masaki Matsushima to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mintea został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna, jagody jałowca, zielona herbata i mięta; nutami serca są ogórek, bambus, arbuz, lotos i konwalia; nutami bazy są mahoń, piżmo i trzcina.

Cytryna Jagody jałowca Zielona herbata Mięta

Ogórek Bambus Arbuz Lotos Konwalia

Mahoń Piżmo Trzcina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mintea by Masaki Matsushima.

Mint
Mat Le Vert
Green Tea

Mintea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Mintea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Mintea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mintea marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mintea marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Avon Extraordinary Eisenberg J'ose Giorgio Armani Armani Mania Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Baby Doll Yves Saint Laurent Opium Hermes Elixir des Merveilles Ghost Ghost Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Ange ou Demon Montale Intense Cafe Givenchy Hot Couture Laura Biagiotti Roma Prada Prada (Amber) Priscilla Presley Indian Summer Burberry London Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher Voile d'Ambre Shiseido Zen