Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Mat Le Vert Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny

Mat Le Vert marki Masaki Matsushima to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mat Le Vert został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kiwi, lima, ogórek i arbuz; nutami serca są zielona herbata, bambus, lotos i jałowiec; nutami bazy są trzcina cukrowa i piżmo.

Kiwi Lima Ogórek Arbuz

Zielona herbata Bambus Lotos Jałowiec

Trzcina cukrowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mat Le Vert by Masaki Matsushima.

Mintea

Mat Le Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Mat Le Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Mat Le Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mat Le Vert marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mat Le Vert marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Gianfranco Ferre Acqua Azzurra Juventus 1897 Man Hollister HCO22 L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Replay Replay Your Fragrance! for Him Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Corine de Farme Longboard SunSet S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo Le Cherche Midi No. 01