Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Mat Le Vert Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy
wodny

Mat Le Vert marki Masaki Matsushima to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mat Le Vert został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kiwi, lima, ogórek i arbuz; nutami serca są zielona herbata, bambus, lotos i jałowiec; nutami bazy są trzcina cukrowa i piżmo.

Kiwi Lima Ogórek Arbuz

Zielona herbata Bambus Lotos Jałowiec

Trzcina cukrowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mat Le Vert by Masaki Matsushima.

Mintea

Mat Le Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Mat Le Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Mat Le Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mat Le Vert marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mat Le Vert marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Puma Puma Create Man Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Nautica Nautica Blue Esprit Connect for Him The Body Shop Oceanus Hollister HCO22 L`Erbolario Nostos Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour James Heeley Sel Marin Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Demeter Fragrance Salt Air