Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima dla mężczyzn

Mam: 1

metaliczny
Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima dla mężczyzn Zdjęcia

Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masaki Aqua Platinum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są yuzu, mięta, nuty metaliczne i pomelo; nutami serca są irys, drzewo kaszmirowe i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, kardamon i pieprz.

Yuzu Mięta Nuty metaliczne Pomelo

Irys Drzewo kaszmirowe Cedr Virginia

Piżmo Kardamon Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masaki Aqua Platinum by Masaki Matsushima.

Masaki Aqua Platinum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Chanel Allure Homme Sport Juicy Couture Dirty English for Men Lubin Idole Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Nez a Nez Ambre a Sade Avon Patrick Dempsey 2 G. Nejman G.Nejman  Emir Roberto Vizzari Vizzari Homme Smell Bent Violet Tendencies Nazareno Gabrielli Tu La Bouquetiere L'Aristocrate Esteban Bois Velours