Marki » M » drzewno - przyprawowe « Grupy

Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima dla mężczyzn

Mam: 1

metaliczny
Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima dla mężczyzn Zdjęcia

Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masaki Aqua Platinum został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są yuzu, mięta, nuty metaliczne i pomelo; nutami serca są irys, drzewo kaszmirowe i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, kardamon i pieprz.

Yuzu Mięta Nuty metaliczne Pomelo

Irys Drzewo kaszmirowe Cedr Virginia

Piżmo Kardamon Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masaki Aqua Platinum by Masaki Matsushima.

Masaki Aqua Platinum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masaki Aqua Platinum marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Guerlain Vetiver Extreme Bruno Banani Magic Man Replay Replay Intense for Him ScentStory 24 Krigler America One Salvador Dali Salvador Profumi di Pantelleria Dammuso Otto Kern Egoluxe Masculin Chantecaille Vetyver Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Florascent Aqua Colonia Vetyver