Marki » M » aromatyczne « Grupy

M; Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

M; Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

Miałem: 1

M; Men marki Masaki Matsushima to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. M; Men został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są rozmaryn, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są biała herbata, bambus, wetyweria i lotos; nutami bazy są gałka muszkatołowa i piżmo.

Rozmaryn Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Biała herbata Bambus Wetyweria Lotos

Gałka muszkatołowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M; Men by Masaki Matsushima.

M; Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima M; Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima M; Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M; Men marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M; Men marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Paris Hilton Heir Aramis Aramis A Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Renee L`Eau Perfumer`s Workshop Samba for Men Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Lanvin L`Homme Sport Acca Kappa White Moss Donna Karan Essence Lavender Demeter Fragrance White Russian Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010