Marki » M » aromatyczne « Grupy

M; Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

M; Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

Miałem: 1

M; Men marki Masaki Matsushima to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. M; Men został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są rozmaryn, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są biała herbata, bambus, wetyweria i lotos; nutami bazy są gałka muszkatołowa i piżmo.

Rozmaryn Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Biała herbata Bambus Wetyweria Lotos

Gałka muszkatołowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M; Men by Masaki Matsushima.

M; Men Recenzje Perfum

M; Men by Masaki Matsushima 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima M; Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima M; Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M; Men marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M; Men marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Maurer & Wirtz Tabac Sport Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Mary Kay Domain Puma Urban Motion for Him Donna Karan Essence Lavender Demeter Fragrance Always Focused Liz Earle Botanical Essence No.1 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Melvita Floral Water Lavender