Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

M Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

M Masaki Matsushima dla kobiet i mężczyzn

tropikalny

M marki Masaki Matsushima to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. M został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są morela, liczi, mandarynka, cytryna, grejpfrut, bergamotka, jagody jałowca i marakuja; nutami serca są irys, korzeń irysa, nuty drzewne i arbuz; nutą bazy jest piżmo.

Morela Liczi Mandarynka Cytryna Grejpfrut Bergamotka Jagody jałowca Marakuja

Irys Korzeń irysa Nuty drzewne Arbuz

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M by Masaki Matsushima.

M Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima M, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima M, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Narciso Rodriguez Narciso Penhaligon`s LP No:9 Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Sisley Soir de Lune Penhaligon`s Iris Prima Narciso Rodriguez Amber Musc Oriflame Aspasia Annick Goutal La Violette Atelier Cologne Silver Iris Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Miu Miu Miu Miu Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Guerlain Terracotta Le Parfum Roberto Cavalli Just Cavalli Tom Ford White Patchouli Sisley Eau du Soir L`Erbolario Dolcelisir