Marki » M » aromatyczne « Grupy

M;0°С Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

M;0°С Men Masaki Matsushima dla mężczyzn

M;0°С Men marki Masaki Matsushima to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. M;0°С Men został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, zielone jabłko, dzwonek, piżmo, tequila i drzewo tekowe.

Cytrusy Zielone jabłko Dzwonek Piżmo Tequila Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M;0°С Men by Masaki Matsushima.

Starwalker
Individuel
Zen for Men White Heat Edition

M;0°С Men Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Super zapach na upalne dni.
Piękna tequila w połączeniu ze świeżym jabłuszkiem i lekko wodnymi cytrusami - Matsushimie wyszło to bezbłędnie. Kompozycja jest naprawdę bardzo udana - wesoła, niesłychanie świeża i energetyzująca, a jednocześnie nie jest to kolejny nudny cytrusowy zapaszek. M;0C ma coś w sobie - nosząc go, mam od razu lepszy humor ;)
Niestety, jest jedno "ale", a mianowicie parametry - o ile umiarkowaną projekcję mogę przeboleć (nie męczy i nie narzuca się w letnie dni), to trwałość rzędu 3-4h niestety mnie nie zadowala.
Podsumowując, Masaki M;0C jest wg mnie bardzo ciekawą propozycją, wyróżniającą się na tle innych świeżych zapachów. Uważam, że kompozycyjnie wygrywa nawet z bardziej popularnym Aqua Mat'em. Gdyby tylko parametry wyglądały lepiej, myślę że z przyjemnością zakupiłbym dla siebie flakonik.

Beata Maria
Beata Maria

Doskonale podana tequila:-). Fantastyczny,odświezający zapach ale nie tak zwany 'świeżak". wszystko bardzo dobrze skomponowane. Mimo iż stoi po męskiej stronie w perfumeriach zdecydowanie uniseks i za taki go kupiłam. fantastycznie się nosi chociaż trzyma się blisko skóry/to akurat nie jest wadą.Przepięknie chłodny, leciutko cytrynowy a jednak uderza do głowy:-). zdecydowanie wart polecenia. Ciekawy, wręcz oryginalny kształt flakonika w którym zakleta jest MOC lekkiego, letniego zapachu. Polecam!

vertigo
vertigo

Bardzo sprytna mieszanka.
Świeżość bliżej nieokreślonego, chyba kosmicznego pochodzenia: jej źródłem nie są ani cytrusy, ani nuty wodne.
Bardzo świeży, ozonowy, przejrzysty, prawie mroźny.
Od samego początku w tle zapachu wyczuwalne są lekkie i jasne nuty drzewne.
Warto poznać. Zapach jest w zasadzie uniseksowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima M;0°С Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima M;0°С Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M;0°С Men marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M;0°С Men marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Michael Kors Michael for Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013  Versace Dreamer Chanel Bleu de Chanel Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu DSQUARED² Potion Royal Black Givenchy Givenchy Gentleman Versace Versace Pour Homme Chanel Egoiste Platinum Thierry Mugler A*Men Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Sahara Noir Christian Dior Dior Homme Chanel Pour Monsieur Jaguar Jaguar for Men S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Sean John Unforgivable Baldessarini Strictly Private