Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fluo Masaki Matsushima dla kobiet

Fluo Masaki Matsushima dla kobiet

tropikalny
Fluo Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

Fluo marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fluo został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są grejpfrut, kumkwat i marakuja; nutami serca są lotos, piwonia i nektarynka; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Kumkwat Marakuja

Lotos Piwonia Nektarynka

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fluo by Masaki Matsushima.

Fluo Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Bardzo lubię, ale więcej nie kupię, trwałość bowiem trochę skandaliczna, bliska zeru :o
Mix owoców tropikalnych, musujący, wibrujący, jak sok tropikalny, jak owocowa sałatka.
Czuć bardzo grapefruit i owoce tropikalne m.in. marakuję, ale chwilę czuć, a po chwili zanika, zanika i znika.
Flakonik w Masaki w stylu "nieforemnym" jak to u tego japońskiego twórcy.
Kolorowy jak sama zawartość, bez słodyczy, raczej rześki.
Dla miłośników takich klimatów polecam dużo trwalsze sałatki tropikalne typu Phaedon Antigua czy Fueguia Humboldt.

tofik1984
tofik1984

Zdecydowanie zgadzam się z innymi rezenzjami, mix totalny owoców egzotycznych. Jest bardzo soczyście i musująco, słodko - lekko kwaśno. Super pomysł na lato. Niestety trwałość na skórze to tylko 3-4 godz. Przy czym zapach raczej się nie rozwija, jest koktajl egzotyczny na otwarciu, potem moc słobnie po ok 1 godz i nagle nic nie czuć.

Tam
Tam

Owoce tropikalne, cała wielka, ogromna micha soczystych owoców. Beztroski, letni zapach wakacyjny, kolorowy, wibrujący, radosny, niezobowiązujący. Niezwykle optymistyczny i "młody" - dla wszystkich młodych duchem.Psikajcie i bawcie się, niech zawsze będzie słońce :)

MsFreddka
MsFreddka

Ten zapach jest cudowny, owocowy, radosny, lekki, delikatny, pokresla kobiecosc... Ech marzenie. Jedyny minus i jak dla mnie to spory to jego trwalosc.
Trzyma sie na mnie okolo godziny a potem gdzies znika. Gdybynie to powiedzialabym IDEALNY!

jaimelannister
jaimelannister

Przepraszam że się wtrącam,ale...Pisanie o świeżości przez "rz" jest odrobinę... nieświeże ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Fluo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Fluo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fluo marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fluo marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci Rush 2 Marc Jacobs Lola Yves Saint Laurent Black Opium Versace Yellow Diamond Versace Bright Crystal Lancome La Nuit Tresor Christian Dior J`adore Marc Jacobs Daisy Dream Guess Guess for Women Calvin Klein Endless Euphoria Christian Dior Dior Addict Eau Delice Lancome Poeme Chanel Chance Eau Fraiche Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka Lolita Lempicka Moschino Moschino Funny! Chloe Chloe Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Aqua Chic Lalique Amethyst