Marki » M » kwiatowe « Grupy

Cherry Masaki Matsushima dla kobiet

Cherry Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Cherry marki Masaki Matsushima to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cherry został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, jagoda, liść czarnej porzeczki, kwiat wiśni, malina, piżmo, groszek pachnący, arbuz, lotos i wiśnia.

Czarna porzeczka Jagoda Liść czarnej porzeczki Kwiat wiśni Malina Piżmo Groszek pachnący Arbuz Lotos Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry by Masaki Matsushima.

Cherry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Prince Matchabelli Wind Song Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Nicole Miller Nicole Loewe Aire Loewe DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois April Aromatics Rose L'Orange Profumum Roma Ninfea