Marki » M » kwiatowe « Grupy

Cherry Masaki Matsushima dla kobiet

Cherry Masaki Matsushima dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny

Cherry marki Masaki Matsushima to kwiatowe perfumy dla kobiet. Cherry został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, jagoda, liść czarnej porzeczki, kwiat wiśni, malina, piżmo, groszek pachnący, arbuz, lotos i wiśnia.

Czarna porzeczka Jagoda Liść czarnej porzeczki Kwiat wiśni Malina Piżmo Groszek pachnący Arbuz Lotos Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cherry by Masaki Matsushima.

Cherry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Cherry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Cherry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cherry marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cherry marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle L`Occitane en Provence Verveine Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Durance en Provence Ancian Rosa Kate Moss Kate Summer Time Ramon Molvizar Goldskin Dolce&Gabbana Rose The One Caswell Massey Lilac Fragonard Reve Indien Michael Storer Yvette Fiorucci Pin Up I M Sensual Madonna Nudes 1979 Musical