Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny
kwaśny
Art Mosaic Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

Art Mosaic marki Masaki Matsushima to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Art Mosaic został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut i cytryna; nutami serca są różowy pieprz i paulownia; nutami bazy są piżmo i mango.

Tangeryna Grejpfrut Cytryna

Różowy pieprz Paulownia

Piżmo Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art Mosaic by Masaki Matsushima.

Art Mosaic Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Bardzo owocowy zapach w klimacie sezonowek Escady. Ma w sobie też jakąś nutę z Euphorii Calvina Kleina.
Dla mnie czuć przede wszystkim ananasa choć w składzie go nie ma... A może to po prostu ogromne ilości mango w połączeniu z tangeryną?
Troszkę płaski izbyt infantylny jak dla mnie. Jednak wolę bardziej tajemnicze zapachy. Wyrosłam już z takich słodkich owoców i tyle.
Flakonik śliczny!
Trwałość 1-2 godziny.
Projekcja bliskoskórna.

Art Mosaic by Masaki Matsushima 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Art Mosaic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Art Mosaic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art Mosaic marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art Mosaic marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men David & Victoria Beckham Intense Instinct Calvin Klein Ck One Graffiti Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Yves Rocher Neblina Demeter Fragrance Sex on the Beach Corine de Farme Douceur Nature Figue Romane Jet 365 Cabana for Two Vero Profumo kiki eau de parfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical CnR Create Pisces for Men Solinotes Mure