Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

tropikalny
kwaśny
Art Mosaic Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

Art Mosaic marki Masaki Matsushima to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Art Mosaic został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Nutami głowy są tangeryna, grejpfrut i cytryna; nutami serca są różowy pieprz i paulownia; nutami bazy są piżmo i mango.

Tangeryna Grejpfrut Cytryna

Różowy pieprz Paulownia

Piżmo Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art Mosaic by Masaki Matsushima.

Art Mosaic Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Bardzo owocowy zapach w klimacie sezonowek Escady. Ma w sobie też jakąś nutę z Euphorii Calvina Kleina.
Dla mnie czuć przede wszystkim ananasa choć w składzie go nie ma... A może to po prostu ogromne ilości mango w połączeniu z tangeryną?
Troszkę płaski izbyt infantylny jak dla mnie. Jednak wolę bardziej tajemnicze zapachy. Wyrosłam już z takich słodkich owoców i tyle.
Flakonik śliczny!
Trwałość 1-2 godziny.
Projekcja bliskoskórna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Art Mosaic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Art Mosaic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art Mosaic marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art Mosaic marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Gap G Him Cacharel Amor Pour Homme Tentation Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Humiecki & Graef Multiple Rouge Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Pesca Pop Demeter Fragrance Hello Kitty Keiko Mecheri Wild Berries Smell Bent Mocktail Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Hilde Soliani Fraaagola Saalaaata Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus