Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Art Foundation Masaki Matsushima dla kobiet

Art Foundation Masaki Matsushima dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

mleczny
Art Foundation Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia Art Foundation Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia Art Foundation Masaki Matsushima dla kobiet Zdjęcia

Art Foundation marki Masaki Matsushima to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Art Foundation został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są osmantus, morela i kwiat albicji; nutami serca są nuty pudrowe i ryż; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe, nuty pudrowe i mleko.

Osmantus Morela Kwiat albicji

Nuty pudrowe Ryż

Białe piżmo Drzewo sandałowe Nuty pudrowe Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art Foundation by Masaki Matsushima.

Art Foundation Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Art Foundation, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Art Foundation, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art Foundation marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art Foundation marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Red Jeans Escada Escada Magnetic Beat Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Givenchy Hot Couture White Collection Christian Dior J`Adore L`Absolu Lucien Lelong Indiscret Benefit Maybe Baby Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Tommy Bahama Set Sail South Seas Love Passport Piece of Peace