Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Aqua Mat Homme Masaki Matsushima dla mężczyzn

Aqua Mat Homme Masaki Matsushima dla mężczyzn

Aqua Mat Homme marki Masaki Matsushima to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Aqua Mat Homme został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima, liść figi i pomelo; nutami serca są magnolia, bambus i brazylijska sekwoja; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Lima Liść figi Pomelo

Magnolia Bambus Brazylijska sekwoja

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Mat Homme by Masaki Matsushima.

Aqua Mat Homme Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Dobry, odświeżający, letni zapach.
Aqua Mat otwiera się soczystymi cytrusami - czuję tu coś na kształt grejpfruta (zapewne chodzi o pomelo) z limonką - jest bardzo przyjemnie i lekko.
Po chwili cytrusy odchodzą na bok, a prym wiodą nuty zielone i drzewno-wodne (bambus) z dodatkiem delikatnej kwiatowości, za sprawą magnolii. Zdecydowanie unisexowo to pachnie.
Masaki kapitalnie odświeża i dodaje energii w upalne dni - wtedy też najlepiej się według mnie sprawuje. Wodność i zwiewność kompozycji na pewno nie będzie nikogo męczyć :)
Mi Aqua Mat kojarzy się z L'eau Par Kenzo - bardzo podobne to zapachy, z tym że Masaki jest jeszcze lżejszy i bardziej naturalny.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość, na mojej skórze wynosząca około 4-5h.
Ogólnie, Aqua Mat jest świetnym, niezobowiązującym pachnidłem na letnie dni i z czystym sercem mogę go polecić :)

Rossi
Rossi

Bardzo fajna świeża woda na okres letni. Na wysokie temperatury wręcz idealna. Delikatna mgiełka owocowej świeżości, która daję poczucie chłodu w ciepłe dni. Na lato dla mnie sztandarowa pozycja. Polecam.

Arttemiss
Arttemiss

W fazie początkowej prym wiedzie limonka z pomelo, co daje odczucie dość chłodnej i lekkiej świeżości, szczęśliwie wyzbytej typowej dla wielu cytrusów kwaskowej goryczy. Prawdziwe natomiast oblicze Aqua Mat odsłania dopiero po chwili, gdy cytrusy zaczynają zdecydowanie słabnąć... Do głosu dochodzą liście figowe i bambus, co z jednej strony podkreśli świeżość kompozycji, a z drugiej da poczucie roślinnej, przestrzennej zieloności: zdecydowanie wodnej, lekko stonowanej i niejadowitej. Wraz z nasilaniem się nut zielonych (to jest około pół godziny po aplikacji) coraz dobitniej czuć będzie też magnolię w połączeniu z zapachem drewna i piżmem, co dla odmiany spowoduje, że poszczególne nuty zaczną się coraz bardziej ze sobą zlewać, zbaczając w kierunku KREMOWEGO WRĘCZ drzewno-kwiatowego monolitu.

Kompozycja Masaki Matsushimy to całkiem zgrabny, drzewny i delikatnie orientalizujący (bo orientalnym bym go nie nazwała) zapach, adresowany do zwolenników wodnych oraz drzewnych letnich zapachów, mogący stać się interesująca alternatywą dla banalnych i powtarzalnych świeżaków w stylu Invictusa od Paco Rabanne. Przy czym jak na zapach tak stonowany i nie-krzyczący Aqua Mat poszczycić się może zdecydowanie zadowalającą projekcją. Utrzymuje się na skórze też całkiem przyzwoicie: 5 do 7. godzin. Powiedziała bym, że warto przetestować.

david
david

Świetna woda toaletowa na lato. Eksplozja cytrusów połączona z orientalno – drzewnymi nutami! Obłędne połączenie świeżości oraz energii przy idealnej trwałości. Jedna z moich ulubionych wód na upalne letnie dni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Aqua Mat Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Aqua Mat Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Mat Homme marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Mat Homme marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Carolina Herrera 212 Men Rochas Rochas Man Creed Aventus Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Loewe Loewe 7 Natural Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Aqva Pour Homme Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent M7 Lubin Idole Eau de Parfum Chanel Allure Homme Sport Viktor&Rolf Antidote Bvlgari Bvlgari Man In Black Creed Green Irish Tweed Givenchy Pi