Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aqua Earth Homme Masaki Matsushima dla mężczyzn

Aqua Earth Homme Masaki Matsushima dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

morski

Aqua Earth Homme marki Masaki Matsushima to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Aqua Earth Homme został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są tangeryna, pomarańcza, cytryna i czarna porzeczka; nutami serca są mięta, neroli i woda morska; nutami bazy są cedr i paczula.

Tangeryna Pomarańcza Cytryna Czarna porzeczka

Mięta Neroli Woda morska

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Earth Homme by Masaki Matsushima.

Concentre d`Orange Verte
CK Free Energy
L’Homme Ideal Cologne

Aqua Earth Homme Recenzje Perfum

Tam
Tam

Złapałam w łapki flachę o ciekawej architekturze i niespotykanym, jak na męskie półki kolorem, radosnym i zapowiadającym pomarańczowy zapach, na taki czekałam od dawna i faktycznie otwarcie dało mi radości wąchania świeżego soku pomarańczowego do wiwatu.
Dopiero co wyciśnięty soczek z dodatkiem mięty, coś cudnego , musującego, orzeźwiającego i już, już miałam z flachonem biec ku kasie, gdy pomarańcze wytoczyły się z zapachu bezszelestnie, pozostawiając na skórze "coś" . Tego cosia chciałabym opisać, ale nie wystarcza mi wyobraźni i porównań, by było to adekwatne do jego nijakości i mizeroty.
I po cóż było mnie wabić i mamić cudownym kolorem i piękną zapowiedzią, gdy do zaofiarowania nie ma się więcej, niż króciutkie pffffff wprawdzie pięknym, ale wyłącznie ulotnym soczkiem pomarańczowym?
Pffffff :(

Arttemiss
Arttemiss

Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle...

Bo i zaczynało się pięknie. Przepięknie nawet! Zaczynało się chwilę temu wyciśniętym sokiem z pomarańczy, której skórki leżą jeszcze na stole, odrobiną zdecydowanie słodkiej mandarynki, wreszcie miętą - mocną, ściętą o poranku, bardzo zieloną i bardzo z przytupem. Było świeżo, pomarańczowo, zielono i trochę ziemiście. Jestem też prawie pewna, że wetiwer maczać musiał w początkach Aqua Earth'u swoje nie do końca czyściutkie paluszki, choć w składzie go nie widzę. A więc zaczynało się pięknie, na bogato, soczyście, konkretnie, jak kolory na flakonie wskazują. I gdy już myślałam, że to czas na wielką miłość i ni diabła żadna siła nosa mi od nadgarstka nie odklei coś złego i strasznego zaczęło dziać się z zapachem. Otóż wyszło z niego mydło, a nawet nie mydło alias aldehydy (do których miewam wielką słabość), ale balia z mydlinami po praniu dużej ilości niespecjalnie czystej odzieży wierzchniej. Za chybiony efekt wydaje się odpowiadać neroli zmieszane z tynkturą cedru i słonej morskiej wody - miało być aqua a wyszła aqua dość zużyta. Szkoda, szkoda neroli, który przecież dawać może bardzo zdecydowane i świeże nuty i szkoda cedru. Nie bardzo też wydaje mi się, że efekt ten był do końca zamierzony - zatem coś w formule zawiodło. Wspomnę jeszcze, że porzeczki w otwarciu i paczuli w bazie jakoś nie mogłam się dowąchać. Po godzinie, gdy mydliny zaczynają się cywilizować, zapach zaczyna zanikać. Nota bene nie są to pierwsze perfumy od Masaki Matsushimy, które cierpią z powodu kiepskiej trwałości i słabej dyfuzji.

A zaczynało się tak pięknie, początek był taki cudowny - jakby w klimacie Concentré d'Orange Verte Hermèsa -
cytrusowo-zielony, odrobinę ziemisty, kipiący sokami owoców. Normalnie cała grupa fougère powinna wziąć się i obrazić... Flakon piękny w formie i oryginalny w szacie, ale co z tego?

Summa summarum dodałam Aqua Earth do przegródki nie lubię (co równa się szczerze nie znoszę) - paradoksalnie nie dlatego, że takie kiepskie gdyż było by to sporą przesadą, ale dlatego, że jak można było aż tak spartaczyć taki piękny początek!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Masaki Matsushima Aqua Earth Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Masaki Matsushima Aqua Earth Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Earth Homme marki Masaki Matsushima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Earth Homme marki Masaki Matsushima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Aqva Amara Creed Imperial Millesime Robert Piguet Casbah Christian Dior Eau Sauvage Hermes Terre d`Hermes Parfum Guerlain Heritage Eau de Toilette Christian Dior Dior Homme Parfum Montale Red Vetyver Ralph Lauren Polo Creed Green Irish Tweed Zirh Ikon Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Parfums de Marly Galloway Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme Oceanic Expedition Creed Aventus