Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Urban Maryaj dla mężczyzn

Urban Maryaj dla mężczyzn

Urban marki Maryaj to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytryna Bergamotka

Róża Jaśmin

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban by Maryaj.

Urban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maryaj Urban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maryaj Urban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban marki Maryaj. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban marki Maryaj reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Sartoriale Oriflame Embrace Him Banana Republic Cordovan Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Czech & Speake No 88 Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Koto Parfums L`Eau de Arthur Demeter Fragrance Dirt Express Honor