Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Urban Maryaj dla mężczyzn

Urban Maryaj dla mężczyzn

Urban marki Maryaj to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna i bergamotka; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytryna Bergamotka

Róża Jaśmin

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban by Maryaj.

Urban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maryaj Urban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maryaj Urban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban marki Maryaj. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban marki Maryaj reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Lobogal Naceo Vert Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Weil So Weil O Boticario Dimitri Corine de Farme Tabac Spirit Bronnley Lavander Creed Cuir de Russie Cuba Paris Cuba Grey Brooks Brothers Black Fleece