Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ray Maryaj dla kobiet

Ray Maryaj dla kobiet

Ray marki Maryaj to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i morela; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, wetyweria i wanilia.

Pomarańcza Bergamotka Morela

Róża Jaśmin

Paczula Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ray by Maryaj.

Ray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maryaj Ray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maryaj Ray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ray marki Maryaj. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ray marki Maryaj reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Avon Extraordinary Al-Rehab Lailat Al Omer Annick Goutal Songes Marks and Spencer Truly Cherish Robert Piguet Baghari 2006 Ulric de Varens Varens Kiss Tom Ford Champaca Absolute Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum DSH Perfumes Cielle Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan