Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Warm Amber Mary Kay dla kobiet

Warm Amber Mary Kay dla kobiet

Mam: 1

Warm Amber Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Warm Amber marki Mary Kay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Warm Amber został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, drzewo sandałowe, dziurawiec, granat, paczula, jaśmin i róża.

Ambra Drzewo sandałowe Dziurawiec Granat Paczula Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Warm Amber by Mary Kay.

Warm Amber Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Warm Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Warm Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Warm Amber marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Warm Amber marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Stella McCartney Stella Velvet Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies NafNaf Une Touche de Naf Naf Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Pierre Balmain Balmya de Balmain Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Saint Amour Si Pure Summer Jeanne Arthes Sultane Gold Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Rasasi Azhaar Mary Kay Thinking of You