Marki » M » aromatyczne « Grupy

Velocity Man Mary Kay dla mężczyzn

Velocity Man Mary Kay dla mężczyzn

wodny

Velocity Man marki Mary Kay to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są nuty wodne i liść pomidora; nutami serca są bukszpan i liść kolendry; nutami bazy są esencja drzewa tekowego i nuty drzewne.

Nuty wodne Liść pomidora

Bukszpan Liść kolendry

Esencja drzewa tekowego Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velocity Man by Mary Kay.

Velocity Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Velocity Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Velocity Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velocity Man marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velocity Man marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) The Body Shop Amorito The Body Shop White Musk For Men Gap G7 Spiked Aubusson Aubusson Man in Blue Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Odori Tabacco Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Le Labo Ambrette 9 DSH Perfumes Bon Vivant Skeem Tea Leaf Taylor of London Calming Lavender