Marki » M » aromatyczne « Grupy

Velocity Man Mary Kay dla mężczyzn

Velocity Man Mary Kay dla mężczyzn

wodny

Velocity Man marki Mary Kay to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są nuty wodne i liść pomidora; nutami serca są bukszpan i liść kolendry; nutami bazy są esencja drzewa tekowego i nuty drzewne.

Nuty wodne Liść pomidora

Bukszpan Liść kolendry

Esencja drzewa tekowego Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velocity Man by Mary Kay.

Velocity Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Velocity Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Velocity Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velocity Man marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velocity Man marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Burberry Burberry Summer for Men Cattier Tonissima Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Lostmarch Din-Dan Demeter Fragrance Black Russian Parfums Berdoues Lavandula Vera L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Intelligent Nutrients Nurture Florascent Aqua Aromatica Lavande