Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Velocity Mary Kay dla kobiet

Velocity Mary Kay dla kobiet

Miałem: 1

tropikalny

Velocity marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są banan, kwiaty, orchidea i mangostan; nutami serca są klementynka i różanecznik; nutami bazy są jeżyna i nuty drzewne.

Banan Kwiaty Orchidea Mangostan

Klementynka Różanecznik

Jeżyna Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velocity by Mary Kay.

Clinique Happy

Velocity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Velocity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Velocity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velocity marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velocity marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Police Police Caribbean Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Kerry Katona Outrageous Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Montale Fruits of the Musk Jean Patou PanAme Jeanne Arthes Sweet Sixteen O Boticario Femme.com Gres Caline Tender Moments Eisenberg I Am Romane Jet 365 Long Weekend