Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

True Original Mary Kay dla mężczyzn

True Original Mary Kay dla mężczyzn

True Original marki Mary Kay to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna i jabłko; nutami serca są ambra i cedr; nutą bazy jest paczula.

Cytryna Jabłko

Ambra Cedr

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Original by Mary Kay.

True Original Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay True Original, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay True Original, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Original marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Original marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Perry Ellis Perry Ellis Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Jardin de France Eau givree Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Bruno Banani Scent From Heaven Creed Windsor Caron Le 3` Homme de Caron Adidas Pure Game Special Edition Chanel Bleu de Chanel Basile Basile Style Homme