Marki » M » drzewno - szyprowe « Grupy

Tribute for Men Mary Kay dla mężczyzn

Tribute for Men Mary Kay dla mężczyzn

lekko korzenny

Tribute for Men marki Mary Kay to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Tribute for Men został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są szałwia muszkatołowa i lawenda; nutami bazy są cedr i paczula.

Bergamotka Cytryna

Szałwia muszkatołowa Lawenda

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribute for Men by Mary Kay.

Tribute for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Tribute for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Tribute for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribute for Men marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribute for Men marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Serge Lutens Santal Blanc Guerlain Coriolan Nautica Nautica Nasomatto Duro Trussardi Fresh Uomo Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Patchouli Carven Le Vetiver Hugo Boss Boss Spirit Cuba Paris Cuba Green Odin 03 Century Melvita Genuine Patchouli Jeanne Arthes Club Aficionado for Men