Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Thinking of You Mary Kay dla kobiet

Thinking of You Mary Kay dla kobiet

Thinking of You marki Mary Kay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Thinking of You został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Mandarynka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Wiciokrzew Konwalia

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thinking of You by Mary Kay.

Thinking of You Recenzje Perfum

Thinking of You by Mary Kay 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Thinking of You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Thinking of You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thinking of You marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thinking of You marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Slava Zaitsev Maroussia Ineke Evening Edged In Gold Corday Toujours Moi Fragonard Diamant DSH Perfumes Eau de Trianon (The Perfumed Court; Natural) Montale Deep Roses Ayala Moriel Rosebud Rasasi Busaina Mazzolari Fleurs d'Oranger Oriflame Mirage Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif