Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Thinking of You Mary Kay dla kobiet

Thinking of You Mary Kay dla kobiet

Thinking of You marki Mary Kay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Thinking of You został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są jaśmin, wiciokrzew i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Mandarynka Brzoskwinia Śliwka

Jaśmin Wiciokrzew Konwalia

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thinking of You by Mary Kay.

Thinking of You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Thinking of You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Thinking of You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thinking of You marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thinking of You marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Black Orchid Oscar de la Renta Oscar Red Satin Escentric Molecules Escentric 02 The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Dana Lutece Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol DSH Perfumes Route d'Iris Creed Angelique Encens Arno Sorel Sham'n Dream Brut Parfums Prestige Feminin Exotique Revlon Bling Bling