Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Thinking of Love Mary Kay dla kobiet

Thinking of Love Mary Kay dla kobiet

Thinking of Love Mary Kay dla kobiet Zdjęcia Thinking of Love Mary Kay dla kobiet Zdjęcia Thinking of Love Mary Kay dla kobiet Zdjęcia Thinking of Love Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Thinking of Love marki Mary Kay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Thinking of Love został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, róża i frezja; nutami serca są fiołek, wiciokrzew i róża turecka; nutami bazy są wanilia, irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Róża Frezja

Fiołek Wiciokrzew Róża turecka

Wanilia Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thinking of Love by Mary Kay.

Thinking of Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Thinking of Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Thinking of Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thinking of Love marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thinking of Love marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carlos Santana Carlos Santana for Women Bath and Body Works Fresh Pineapple Leonard Fashion Caron Montaigne Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Tocca Touch Bebe Bebe Tesori d`Oriente Fior di Loto Tauer Perfumes 09 Orange Star Shakira S Floris Amaryllis