Marki » M » kwiatowe « Grupy

Sparkling Honeysuckle Mary Kay dla kobiet

Sparkling Honeysuckle Mary Kay dla kobiet

Mam: 1

Sparkling Honeysuckle Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Sparkling Honeysuckle marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sparkling Honeysuckle został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, mandarynka, korzeń irysa, gruszka, nuty drzewne i Żółta frezja.

Wiciokrzew Mandarynka Korzeń irysa Gruszka Nuty drzewne Żółta frezja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sparkling Honeysuckle by Mary Kay.

Sparkling Honeysuckle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Sparkling Honeysuckle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Sparkling Honeysuckle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sparkling Honeysuckle marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sparkling Honeysuckle marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n`Rose Couture Roccobarocco Roccobarocco Molyneux Quartz Histoires de Parfums 1876 Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Waterford Lismore Givenchy Very Irresistible Summer Sorbet Yosh Winter Rose Alexa Lixfeld 001 Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Ebba Los Angeles Miss Alex Le Labo Bouquet Blanc