Marki » M » kwiatowe « Grupy

Simply Cotton Mary Kay dla kobiet

Simply Cotton Mary Kay dla kobiet

Mam: 1

Simply Cotton Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Simply Cotton marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Simply Cotton został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia amazońska, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe, białe drzewa, kwiat bawełny, lotos i narcyz.

Lilia amazońska Kwiat pomarańczy Drzewo sandałowe Białe drzewa Kwiat bawełny Lotos Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simply Cotton by Mary Kay.

Simply Cotton Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Simply Cotton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Simply Cotton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simply Cotton marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simply Cotton marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada en Fleurs Serge Lutens Sarrasins Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Memo Sundance L`Occitane en Provence Verveine Miya Shinma Hana Rochas Eau Sensuelle Nina Ricci Capricci Lancome Attraction Summer Givenchy Dance with Givenchy Flirt! Flowerific