Marki » M » aromatyczne « Grupy

MK High Intensity Sport Mary Kay dla mężczyzn

MK High Intensity Sport Mary Kay dla mężczyzn

morski

MK High Intensity Sport marki Mary Kay to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, MK High Intensity Sport został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jagody jałowca, bergamotka i nuty morskie; nutami serca są kardamon, mięta i pieprz; nutami bazy są brzoza i ambra.

Jagody jałowca Bergamotka Nuty morskie

Kardamon Mięta Pieprz

Brzoza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MK High Intensity Sport by Mary Kay.

MK High Intensity Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay MK High Intensity Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay MK High Intensity Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MK High Intensity Sport marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MK High Intensity Sport marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paris Hilton Heir Parfums DelRae Eau Illuminee Ferrari Ferrari passion Unlimited Mary Kay MK High Intensity Riva L`Altra Follia Odori Tabacco Acca Kappa White Moss Roger & Gallet Lavande Royale O Boticario North Wind Demeter Fragrance Ginseng Root Azzaro Azzaro Aqua Verde Michel Germain Tattoo