Marki » M » aromatyczne « Grupy

MK High Intensity Mary Kay dla mężczyzn

MK High Intensity Mary Kay dla mężczyzn

lekko korzenny
ozonowy

MK High Intensity marki Mary Kay to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. MK High Intensity został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są koper włoski i szałwia; nutami serca są czarna herbata i liść fiołka; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Koper włoski Szałwia

Czarna herbata Liść fiołka

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about MK High Intensity by Mary Kay.

MK High Intensity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay MK High Intensity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay MK High Intensity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum MK High Intensity marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu MK High Intensity marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Sport Benetton B. Clean Relax Benetton B. United Man Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man La Perla Grigioperla Attitude Sonia Rykiel Rykiel Homme Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Penhaligon`s Douro Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Fred Hayman Touch With Love for Men Krigler Established Cognac