Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Journey of Dreams Mary Kay dla kobiet

Journey of Dreams Mary Kay dla kobiet

Journey of Dreams marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Journey of Dreams został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są klementynka, liczi, róża, frezja, piwonia i lotos; nutami serca są Łodygi porzeczki, róża turecka, madagaskarska wanilia i australijskie drzewo sandałowe; nutami bazy są biała ambra, piżmo i kwiat pomarańczy.

Klementynka Liczi Róża Frezja Piwonia Lotos

Łodygi porzeczki Róża turecka Madagaskarska wanilia Australijskie drzewo sandałowe

Biała ambra Piżmo Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Journey of Dreams by Mary Kay.

Journey of Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Journey of Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Journey of Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Journey of Dreams marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Journey of Dreams marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Givenchy Oblique Play The Body Shop Cassis Rose Candie`s Candie`s Luxe Lollia Inspire Mistral Lychee Rose Cacharel Amor Amor Delight Sage Machado Garnet & Amethyst Love Passport Piece of Peace Coach Coach Poppy Jeanne Arthes Sexy Me No2 Jeanne Arthes Boum