Marki » M » kwiatowe « Grupy

Journey Mary Kay dla kobiet

Journey Mary Kay dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny

Journey marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Journey został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są mięta i lilia wodna; nutami serca są piwonia i frezja; nutami bazy są morela, piżmo i drewno z morza.

Mięta Lilia wodna

Piwonia Frezja

Morela Piżmo Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Journey by Mary Kay.

Journey Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Journey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Journey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Journey marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Journey marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Moschino Cheap & Chic Calvin Klein Euphoria Crystalline Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Clean Clean Fragrance Abercrombie & Fitch 41 Pacifica Tunisian Jasmine Molinard Bois Fleuri Susanne Lang Lotus Blossom Scents of Time Night Star Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 Henri Bendel Jasmine & Tuberose