Marki » M » kwiatowe « Grupy

Journey Mary Kay dla kobiet

Journey Mary Kay dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

wodny

Journey marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Journey został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są mięta i lilia wodna; nutami serca są piwonia i frezja; nutami bazy są morela, piżmo i drewno z morza.

Mięta Lilia wodna

Piwonia Frezja

Morela Piżmo Drewno z morza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Journey by Mary Kay.

Journey Recenzje Perfum

Journey by Mary Kay 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Journey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Journey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Journey marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Journey marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Cherish Guerlain Cherry Blossom Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Kenzo Parfum d`Ete Novae Plus Pearl Pink Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Dana Buchman Dana Buchman Luxury Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Fragonard Premier Peche