Marki » M » kwiatowe « Grupy

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

lekko korzenny

Forever Orchid marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i wanilia.

Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Orchid by Mary Kay.

Forever Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Forever Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Forever Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Orchid marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Orchid marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Max Mara Max Mara Gold Touch Biotherm Eau Vitaminee Ormonde Jayne Champaca Fragonard Bleu Riviera Renee Mediterranean Lily Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Salvador Dali Little Kiss Cherry Oriflame Visions Casual Cutie Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli O Boticario Acqua di Colonia Floral Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine