Marki » M » kwiatowe « Grupy

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

lekko korzenny

Forever Orchid marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i wanilia.

Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Orchid by Mary Kay.

Forever Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Forever Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Forever Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Orchid marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Orchid marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Perry Ellis Perry Ellis f Coty Ex`cla-ma`tion Bob Mackie Perhaps Kai Kai Perfumer`s Workshop Samba Star Betty Barclay Beautiful Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Campos de Ibiza Flor de Almendra Guerlain Idylle Eau de toilette Simone Cosac Profumi Bianca The Body Shop Dreams Unlimited