Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Forever Diamonds Mary Kay dla kobiet

Forever Diamonds Mary Kay dla kobiet

Forever Diamonds marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Forever Diamonds został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, jaśmin i orchidea; nutami serca są morela, tuberoza i kwiat wanilii; nutami bazy są wanilia i ambra.

Brzoskwinia Jaśmin Orchidea

Morela Tuberoza Kwiat wanilii

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Diamonds by Mary Kay.

Forever Diamonds Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Forever Diamonds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Forever Diamonds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Diamonds marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Diamonds marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Baratti Want a summer cocktail? Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Menard L`Eau de Taoyaka Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition Clean Clean Summer Eau Fraiche Mistral Lychee Rose O Boticario Egeo Sage Machado Garnet Renato Balestra Diamante Nero