Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Exotic Passionfruit Mary Kay dla kobiet

Mam: 1

tropikalny
Exotic Passionfruit Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Exotic Passionfruit marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Exotic Passionfruit został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, białe drzewa, yuzu, frezja i tangeryna.

Marakuja Białe drzewa Yuzu Frezja Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Exotic Passionfruit by Mary Kay.

Exotic Passionfruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Exotic Passionfruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Exotic Passionfruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Exotic Passionfruit marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Exotic Passionfruit marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Versace Jeans Couture Woman Salvador Dali Eau de RubyLips Luciano Soprani Solo Rosa Liz Claiborne Spark Seduction Avon Wink Perfumer`s Workshop Samba Natural S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Peter Andre Unconditional Sugababes Touch Acqua di Stresa Profumo di Stresa Galimard Galimard Star