Marki » M » kwiatowe « Grupy

Elige Mary Kay dla kobiet

Elige Mary Kay dla kobiet

Elige marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Elige został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Etienne Bouckaert. Nutami głowy są piwonia, cyklamen, lilia i frezja; nutami serca są tuberoza, mandarynka, jaśmin, aksamitka i ylang-ylang; nutami bazy są biały pieprz, drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa i mahoń.

Piwonia Cyklamen Lilia Frezja

Tuberoza Mandarynka Jaśmin Aksamitka Ylang-ylang

Biały pieprz Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elige by Mary Kay.

Elige Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Elige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Elige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elige marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elige marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Chantecaille Le Jasmin L`Artisan Parfumeur Tubereuse Charles of the Ritz Enjoli Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Daisy Fuentes Dianoche Love Molton Brown Celestial Maracuja Madonna Nudes 1979 Musical Novaya Zarya Milaya Vetcherom Novaya Zarya Landysh Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir