Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bella Belara Mary Kay dla kobiet

Bella Belara Mary Kay dla kobiet

Mam: 1

Bella Belara marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bella Belara został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są morela i czerwona nektarynka; nutami serca są marokański jaśmin i róża; nutami bazy są białe drzewa i mech dębowy.

Morela Czerwona nektarynka

Marokański jaśmin Róża

Białe drzewa mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bella Belara by Mary Kay.

Bella Belara Recenzje Perfum

Bella Belara by Mary Kay 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Bella Belara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Bella Belara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bella Belara marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bella Belara marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Elvie Esme Rene Midnight Wishes Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer The Body Shop Ananya Perfume Oil John Galliano Parlez-Moi d’Amour Azzaro Pink Tonic Hermes Un Jardin Sur Le Nil Clive Christian 1872 for Women Donna Karan DKNY Red Delicious Charmingly Delicious Thymes Kimono Rose Givenchy Lovely prism Oriflame Embrace Her