Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bella Belara Mary Kay dla kobiet

Bella Belara Mary Kay dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Bella Belara marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bella Belara został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są morela i czerwona nektarynka; nutami serca są marokański jaśmin i róża; nutami bazy są białe drzewa i mech dębowy.

Morela Czerwona nektarynka

Marokański jaśmin Róża

Białe drzewa Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bella Belara by Mary Kay.

Bella Belara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Bella Belara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Bella Belara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bella Belara marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bella Belara marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Mexx Fly High Woman Paco Rabanne Ultrared Tous Baby Abercrombie & Fitch 8 Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Jennifer Lopez Live Platinum Fragonard Caresse Franck Olivier Franck Olivier Keiko Mecheri Grenats Keiko Mecheri Hanae Ajmal Lure for Her