Marki » M » kwiatowe « Grupy

Belara Mary Kay dla kobiet

Belara Mary Kay dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Belara marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Belara został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutami głowy są figa i lotos; nutami serca są przebiśnieg i mimoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Figa Lotos

Przebiśnieg Mimoza

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belara by Mary Kay.

Belara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Belara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Belara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belara marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belara marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agatha Ruiz de la Prada Flor Cerruti Cerruti En Fleurs Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) The Body Shop Moroccan Rose Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Morgane le Fay Blue Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Pacifica French Lilac Shantara Reve Etoile Caron Acaciosa