Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Angelfire Mary Kay dla kobiet

Angelfire Mary Kay dla kobiet

Angelfire marki Mary Kay to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Angelfire został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, zielone liście i galbanum; nutami serca są tuberoza, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Bergamotka Cytryna Zielone liście Galbanum

Tuberoza Jaśmin Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelfire by Mary Kay.

Angelfire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Angelfire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Angelfire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelfire marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelfire marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Pino Silvestre Pino Blue Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Michael Kors Michael Trance Essence Hail Merri Kate Moss Velvet Hour Anamor All That Matters Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Eisenberg Back To Paris Novaya Zarya Mon Bijou