Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

N.Y. Chic Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

N.Y. Chic Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 6

N.Y. Chic marki Mary-Kate and Ashley Olsen to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, yuzu, nuty owocowe, nuty kwiatowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Yuzu Nuty owocowe Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about N.Y. Chic by Mary-Kate and Ashley Olsen.

N.Y. Chic Recenzje Perfum

amanda
amanda

Typowy przedstawiciel tej grupy, czyli nic odkrywczego, utrzymane w lekko słodkim tonie mandarynki, yuzu i nut owocowych z rześką bergamotką na prowadzeniu.
Ale trzeba przyznać,że najgorsze nie są. Na pewno w rzędzie mdłych i nijakich nie mają czego szukać.
Zapach sygnowany przez młodziutką osobę,toteż takie są, lekkie i raczej najodpowiedniesjsze dla takich osób.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum N.Y. Chic marki Mary-Kate and Ashley Olsen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu N.Y. Chic marki Mary-Kate and Ashley Olsen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Montana Parfum d`Elle 2 Victoria`s Secret Dream Angels Desire Van Gils Her Aura Alexandra de Markoff No Regrets Replay Replay Your Fragrance! for Her Mistral Grapefruit Red Currant Avon Bali Bliss Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Detaille Dolcia Carol`s Daughter Jamaican Punch