Marki » M » kwiatowe « Grupy

L.A. Style Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

L.A. Style Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 6

tuberozowy

L.A. Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen to kwiatowe perfumy dla kobiet. L.A. Style został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia i tuberoza.

Jaśmin Gardenia Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L.A. Style by Mary-Kate and Ashley Olsen.

L.A. Style Recenzje Perfum

chjena
chjena

Niby typowy, mało inwazyjny białokwiatowiec, ale tak po prawdzie mamy tutaj te "trudniejsze" w odbiorze zapachy: gardenia, tuberoza. Wszystko zmiksowane z odpowiednią domieszką jaśminu tak umiejętnie, że wychodzi z tego sympatyczny, nieco ozonowy, a na pewno świeży i delikatny zapach na lato.

Czy jest to styl Miasta Aniołów, czy te perfumy noszą gwiazdy Hollywood? Gdybym miała przypisywać ten twór sióstr Olsen do konkretnego miejsca w USA, byłoby to zdecydowanie hippisowskie San Francisco, L.A. Style aż się prosi o podkład muzyczny w postaci piosenki Scotta McKenziego.

Jednak czy w Los Angeles, czy w San Francisco - na polskie lato również się nada. Długie, białe sukienki, wianki na głowie, wiatr we włosach, te sprawy...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L.A. Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L.A. Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Baiser Vole Aquolina Blue Sugar Lolita Lempicka Si Lolita Lanvin Jeanne Lanvin Couture Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Estée Lauder Sensuous Nude Karl Lagerfeld Karleidoscope Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Moschino Cheap & Chic Cartier La Panthere Halle Berry Halle Guerlain Idylle Cartier Le Baiser Du Dragon Estée Lauder Sensuous Noir Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Jean Paul Gaultier Classique Hermes Eau des Merveilles Giorgio Armani Armani Code for Women Azzaro Azzaro Now Women Calvin Klein Liquid Gold Euphoria