Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Hamptons Style Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

Hamptons Style Mary-Kate and Ashley Olsen dla kobiet

ozonowy
wodny

Hamptons Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Hamptons Style został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są mięta, arbuz i hibiskus; nutami serca są orchidea i piwonia; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Mięta Arbuz Hibiskus

Orchidea Piwonia

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hamptons Style by Mary-Kate and Ashley Olsen.

Hamptons Style Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hamptons Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hamptons Style marki Mary-Kate and Ashley Olsen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Gucci Envy Tous Green Purpurine Bath and Body Works Sea Island Cotton Penhaligon`s Bluebell Faconnable Face a Face pour Femme Animale Chaleur d`Animale Yosh Stargazer 7.71 Vicky Tiel Originale Omnia Profumi Onice Mansfield Piazzetta di Portofino Jeanne Arthes Cotton Club Women