Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Marni Marni dla kobiet

Marni Marni dla kobiet

dymny
Marni Marni dla kobiet Zdjęcia Marni Marni dla kobiet Zdjęcia Marni Marni dla kobiet Zdjęcia

Marni marki Marni to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Marni został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są przyprawy i bergamotka; nutami serca są olej różany, cynamon i kardamon; nutami bazy są kadzidło, paczula, cedr i wetyweria.

Przyprawy Bergamotka

Olej różany Cynamon Kardamon

Kadzidło Paczula Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marni by Marni.

Marni Rose
Five O`Clock Au Gingembre
Rose Absolue

Marni Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Prędko zaznaczyłam kocham i najchętniej mam, ale jeszcze są w drodze...jeszcze nie dotarły do mnie, a ta miłość taka gorąca i namiętna, szał w ciapki nomen omen ;D!
I jak to w ogóle możliwe, przecież poznałam Marni nie dalej, jak parę miesięcy temu, latem, zagoniona, zaaferowana, wąchając tysiąc innych, pora roku nie ta? Mnogość innych podniet? A może jednak kobieta zmienną jest? Wtedy czułam suche drewienka w zbyt męskich przyprawach, zalatujące nieco medycznie, kwaśno, amoniakowato, zbyt straight, surowo, zdystansowanie. Aż dotarła do mnie próbeczka od koleżanki ( Amando, to Twoja wina ;D)...i poczułam w tych perfumach różę - piękna dorosła róża na drewienkowym posłaniu, mości się w świeżej ciemnej nieco paczuli oraz szlachetnych przyprawach: kardamon, pieprz oraz coś świeżego, bergamota, co by całości odjąć ciężaru, powagi. To piękne ujęcie róży, ani nie jest ona orientalna, ani konfiturowa, nie jest to różyczka o poranku nieśmiało otwierająca pąki. W Marni róża jest nieco wyschnięta, na pewno purpurowa, tajemnicza, dostojna, nie wdzięczy się, nie jest zbyt słodka, ma sporą dozę niezależności i "tumiwisizmu", jestem babką mającą własne zdanie, możecie mnie nie lubić, ale jestem jaka jestem i dobrze mi z tym! A jestem na pewno z klasą, ale też luzem nie silę się na oryginalnośc, umiejscowiona niby w mainstreamie, a jednak odwracająca się od jego utartych zapewniających łatwy sukces słodziaków.
Brawo za całokształt, projekcja nie narzucająca się, ale zaznaczająca swoją obecność, trwałość do 7 godzin, szczególnie na ubraniach a flakon to gratka, niebanalny, ciekawy, coś dla pasjonatów.
Polecam na pewno ale polecam też spokojne testy i nie zniechęcanie się początkową medyczną i zbyt suchą nutą, zapach rozwija się pięknie i wielbicielom Midnight Poison oraz Elle YSL może sprawić miłą niespodziankę :)

dommagbar3
dommagbar3

Różę czuć delikatnie, jest przytłumiona przyprawami. Początkowo, zaraz po psiknięciu było pikantnie, nawet pomyślałam, że to jakiś pieprz, ale to był kardamon, potem się wyciszył, jednak nieznacznie górował nad różą. Powiedziałabym chłodno-pikantna elegancja, ale nie szyprowa.

hasi
hasi

Wielka klasa i elegancja !
Mocno kadzidlana róża, która nie jest zbyt słodka, bardziej zasuszona, jak potpourri.
W tle migocze kardamon i cynamon,a później paczula.
Trwałość przeciętna, projekcja dość delikatna.
Użyłam ich na imprezę, w ciągu jednego wieczoru usłyszałam więcej komplemetów niż przez miesiąc noszenia moich 'skór'. :)
Bardzo mi się podobają, chciałabym flakonik.

oksytocyna
oksytocyna

Zapach Marni już za sprawą swojego designu (szczególnie próbka w niemal op-artowym stylu) baaardzo kojarzy się z latami 60. Ciężkie, dojrzałe, pasują do zdecydowanej i eleganckiej kobiety w średnim wieku, na wystawnym balu. Mocno kadzidlane.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marni Marni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marni Marni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marni marki Marni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marni marki Marni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fendi Theorema Estée Lauder Sensuous Noir Serge Lutens Feminite du Bois Hermes Eau des Merveilles Cartier Le Baiser Du Dragon Estée Lauder Sensuous ScentStory 24 Gold Vivienne Westwood Boudoir Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Midnight Poison Escentric Molecules Molecule 01 Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Mauboussin Mauboussin Prada Infusion d'Iris Diptyque Tam Dao Yves Saint Laurent Nu M. Micallef Gaiac L`Erbolario Meharees Juliette Has A Gun Mad Madame Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka