Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

True Red Marks and Spencer dla kobiet

True Red Marks and Spencer dla kobiet

True Red Marks and Spencer dla kobiet Zdjęcia

True Red marki Marks and Spencer to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza i ananas; nutami serca są szałwia i jaśmin; nutami bazy są paczula i piżmo.

Pomarańcza Ananas

Szałwia Jaśmin

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Red by Marks and Spencer.

True Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marks and Spencer True Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marks and Spencer True Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Red marki Marks and Spencer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Red marki Marks and Spencer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Sisley Eau du Soir 2007 Miller Harris Fleurs de Sel Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Avon U by Ungaro Fever Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Marbert Scarf I Santi Via Veneto Pascal Morabito Or Noir Molyneux Le Chic Long Lost Perfume Maroc Lord`s Jester Daphne