Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

True Red Marks and Spencer dla kobiet

True Red Marks and Spencer dla kobiet

True Red Marks and Spencer dla kobiet Zdjęcia

True Red marki Marks and Spencer to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza i ananas; nutami serca są szałwia i jaśmin; nutami bazy są paczula i piżmo.

Pomarańcza Ananas

Szałwia Jaśmin

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Red by Marks and Spencer.

True Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marks and Spencer True Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marks and Spencer True Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Red marki Marks and Spencer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Red marki Marks and Spencer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Christian Dior Dior Dior Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette David Yurman David Yurman Fragrance Creed Feuille Verte Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Lotto Gravity Power for Women Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Jessica Simpson Fancy Nights Long Lost Perfume Memoire Cherie Daisy Fuentes Dianoche Day Maison Francis Kurkdjian Elle 25