Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Per Una Exquisite Marks and Spencer dla kobiet

Per Una Exquisite Marks and Spencer dla kobiet

Miałem: 1

Per Una Exquisite marki Marks and Spencer to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jabłko i mandarynka; nutami serca są róża i mimoza; nutami bazy są Śliwka i piżmo.

Jabłko Mandarynka

Róża Mimoza

Śliwka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Per Una Exquisite by Marks and Spencer.

Quelques Fleurs l`Original

Per Una Exquisite Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marks and Spencer Per Una Exquisite, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marks and Spencer Per Una Exquisite, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Per Una Exquisite marki Marks and Spencer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Per Una Exquisite marki Marks and Spencer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Roberto Cavalli Serpentine Giorgio Armani Armani Code Sheer Vivienne Westwood Anglomania Jean Patou Sublime Jasper Conran Mistress Bob Mackie Iridescence Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Halloween Halloween Water Lily Sanctuary Sanctuary Classic Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX