Marki » M » kwiatowe « Grupy

Infusion Marks and Spencer dla kobiet

Infusion Marks and Spencer dla kobiet

Infusion Marks and Spencer dla kobiet Zdjęcia

Infusion marki Marks and Spencer to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi frezja; nutami serca są gardenia i orchidea; nutami bazy są wanilia i ambra.

Frezja

Gardenia Orchidea

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion by Marks and Spencer.

Infusion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marks and Spencer Infusion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marks and Spencer Infusion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion marki Marks and Spencer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion marki Marks and Spencer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Bouquet Prince Matchabelli Wind Song E. Coudray Givrine Jardin de France Lavande CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Pacifica Malibu Lemon Blossom DSH Perfumes June Bride Demeter Fragrance Heather Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Dana Love's Baby Soft Novaya Zarya Kuznetsky Most