Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Autograph Blush Marks and Spencer dla kobiet

Autograph Blush Marks and Spencer dla kobiet

Autograph Blush marki Marks and Spencer to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, liść czarnej porzeczki i fiołek; nutami serca są malina i róża; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Bergamotka Liść czarnej porzeczki Fiołek

Malina Róża

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Autograph Blush by Marks and Spencer.

Autograph Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marks and Spencer Autograph Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marks and Spencer Autograph Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Autograph Blush marki Marks and Spencer. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Autograph Blush marki Marks and Spencer reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Max Mara Max Mara Silk Touch Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Oriflame Pop Glam Glossy Pink Jardin de France Diamondra Koto Parfums Hello Kitty Baby Perfume Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Sarantis B.U. Heartbeat Estée Lauder Pleasures Bloom Zara Zara Femme