Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Black Angel Mark Buxton dla kobiet i mężczyzn

Black Angel Mark Buxton dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Black Angel Mark Buxton dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Angel Mark Buxton dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Angel Mark Buxton dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Black Angel marki Mark Buxton to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Angel został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka, mandarynka, pomarańcza, rozmaryn, imbir, kardamon i kolendra; nutami serca są gałka muszkatołowa, jaśmin, konwalia i korzeń irysa; nutami bazy są styraks, drzewo gwajakowe, paczula i ambra.

Cytrusy Bergamotka Mandarynka Pomarańcza Rozmaryn Imbir Kardamon Kolendra

Gałka muszkatołowa Jaśmin Konwalia Korzeń irysa

Styraks Drzewo gwajakowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Angel by Mark Buxton.

Black Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mark Buxton Black Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mark Buxton Black Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Angel marki Mark Buxton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Angel marki Mark Buxton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Hugo Boss Hugo XY Kenzo Air Intense Jennifer Lopez Deseo for Men Montale Sandflowers Lanvin Vetyver Honore des Pres Nu Green Davidoff Adventure Amazonia Victorinox Swiss Army Swiss Army Altitude LR Bruce Willis Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme Florascent Aqua Colonia Du Soleil