Marki » M » kwiatowe « Grupy

Summersent Marjorie Midgarden Fragrances dla kobiet

Summersent Marjorie Midgarden Fragrances dla kobiet

miodowy
Summersent Marjorie Midgarden Fragrances dla kobiet Zdjęcia Summersent Marjorie Midgarden Fragrances dla kobiet Zdjęcia Summersent Marjorie Midgarden Fragrances dla kobiet Zdjęcia

Summersent marki Marjorie Midgarden Fragrances to kwiatowe perfumy dla kobiet. Summersent został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, liść czarnej porzeczki i cywet; nutami bazy są piżmo i biały miód.

Mandarynka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Liść czarnej porzeczki Cywet

Piżmo Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summersent by Marjorie Midgarden Fragrances.

Summersent Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marjorie Midgarden Fragrances Summersent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marjorie Midgarden Fragrances Summersent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summersent marki Marjorie Midgarden Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summersent marki Marjorie Midgarden Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Creed Jasmal Fragonard Billet Doux Miya Shinma Hana Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Roxana Illuminated Perfume Rosa Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale DSH Perfumes Mimosa I Profumi di Firenze Caterina de Medici Alta Moda Real Jo Wood Organics Tula Versace Vanitas