Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Ocean Rain Mario Valentino dla mężczyzn

Ocean Rain Mario Valentino dla mężczyzn

ziołowy

Ocean Rain marki Mario Valentino to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Ocean Rain został wydany w 1990 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, lima, cytryna amalfi, lawenda, dzięgiel i bazylia; nutami serca są woda morska, nuty wodne, róża, cyklamen, jodła i tymianek; nutami bazy są mech dębowy, cedr virginia, ambra i skóra.

Nuty zielone Bergamotka Lima Cytryna Amalfi Lawenda Dzięgiel Bazylia

Woda morska Nuty wodne Róża Cyklamen Jodła Tymianek

Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean Rain by Mario Valentino.

Ocean Rain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mario Valentino Ocean Rain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mario Valentino Ocean Rain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean Rain marki Mario Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean Rain marki Mario Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Lancetti Lancetti Mood Man Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Parfums J'ai Osé J'ai Osé Aqua Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Norma Kamali Beach Truefitt & Hill Clubman Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Liz Claiborne Curve Wave Tiens Envol Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit