Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau D'Essence Mario Valentino dla kobiet

Eau D'Essence Mario Valentino dla kobiet

Eau D'Essence marki Mario Valentino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, fiołek i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, kardamon i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i herbata.

Mandarynka Fiołek Czarna porzeczka

Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Kardamon Konwalia

Piżmo Ambra Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau D'Essence by Mario Valentino.

Eau D'Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mario Valentino Eau D'Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mario Valentino Eau D'Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau D'Essence marki Mario Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau D'Essence marki Mario Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Aoud Rose Petals Al-Rehab Maysoon L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Morgan Light My Heart Collection Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Burberry The Beat EDT Harvey Prince Temptress Yves Rocher Cantate Rasasi Blue Lady