Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau D'Essence Mario Valentino dla kobiet

Eau D'Essence Mario Valentino dla kobiet

Eau D'Essence marki Mario Valentino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, fiołek i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, kardamon i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i herbata.

Mandarynka Fiołek Czarna porzeczka

Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Kardamon Konwalia

Piżmo Ambra Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau D'Essence by Mario Valentino.

Eau D'Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mario Valentino Eau D'Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mario Valentino Eau D'Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau D'Essence marki Mario Valentino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau D'Essence marki Mario Valentino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Avon Crystal Aura Al-Rehab Al Fakhamah Pino Silvestre Pino Blue Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Oscar de la Renta Oscar Gold Indult Isvaraya Sonoma Scent Studio Wood Violet CnR Create Aries Sergio Tacchini Precious Pink Christopher Joseph Christopher Joseph Omnia Profumi Granato