Marki » M » aromatyczno - wodne « Grupy

Marina Yachting Marina Yachting dla mężczyzn

Marina Yachting Marina Yachting dla mężczyzn

ziołowy
Marina Yachting Marina Yachting dla mężczyzn Zdjęcia

Marina Yachting marki Marina Yachting to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Marina Yachting został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są geranium, tymianek i bazylia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza

Geranium Tymianek Bazylia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marina Yachting by Marina Yachting.

Marina Yachting Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marina Yachting Marina Yachting, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marina Yachting Marina Yachting, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marina Yachting marki Marina Yachting. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marina Yachting marki Marina Yachting reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Fresh Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Roxy Roxy Love Montale Embruns d'Essaouira Calvin Klein CK One Summer 2009 Stephanie de Saint-Aignan Embruns d`Ambre Pacsun Kirra Corine de Farme Longboard SunSet Tiens Envol Black Phoenix Alchemy Lab Tony